Daňové zákony 2020 ČR XXL ProFi (Díl II. - e-book v pdf - 3. vydání)

PRO ROK 2020, E-BOOK

Úplná znění platná v roce 2020 (v praktickém kompletu s webem a aktualizačním servisem)
Rozšiřující vydání oblíbené příručky s další daňovou legislativou pro rok 2020 v právním stavu k 1. 10. 2020 (včetně všech novel přijatých v průběhu roku)
Obsah: systematické úvodní komentáře všech aktuálních novel, úplná znění zákona o Finanční správě ČR, zákona o spotřebních daních, zákona o účetnictví (+ prováděcí vyhlášky a Českých účetních standardů), zákona o mezinárodní spolupráci při správě daní a zákona o omezení plateb v hotovosti
Hlavní vlastnosti: barevné rozlišení novel, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem. Publikace s doplňkovým servisem pro náročné uživatele (podnikatele, daňové poradce, účetní, pracovníky Finanční správy, ekonomický management, studenty) - jediná tohoto typu na českém trhu. Pro denní použití v profesionální praxi.
Doplňky a servis: e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně, pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám. Všechny součásti servisu v pdf jsou koncipovány v obdobné grafické úpravě jako tištěná publikace ve formátu A4 s možností tisku.

Vyšlo v září 2020.

119,00 Kč
Please select variants first