Daňový řád 2019 s komentářem změn + zákon o Finanční správě (e-book v pdf)

E-BOOK

Úplné znění obou zákonů platné pro rok 2019 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem, e-bookem a aktualizačním servisem)
Nové vydání příručky pro náročné profesionální uživatele v právním stavu pro rok 2019 (od 1. 4. - včetně tzv. vládního daňového balíčku)
Obsah: systematický úvodní komentář aktuálních novel + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění daňového řádu
Hlavní vlastnosti: rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: e-book v pdf v právním stavu k 1. dubnu 2019 + e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně, 12x ročně pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu e-pub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám. Všechny součásti servisu v pdf jsou koncipovány v obdobné grafické úpravě jako tištěná publikace ve formátu A4 s možností tisku.

99,00 Kč
Please select variants first