Daňový řád 2021 s komentářem změn (e-book v pdf)

Úplné znění zákona platné po velké novele z června 2020 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem a aktualizačním servisem)
Nové vydání příručky pro náročné profesionální uživatele v právním stavu pro rok 2021
Obsah: systematický úvodní komentář poslední novely + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění daňového řádu
Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: 12x ročně pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám.

109,00 Kč
Please select variants first