Daňový řád 2021 s komentářem změn (tištěná verze)

SLEVA !

Úplné znění zákona platné po velké novele z června 2020 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem, e-bookem a aktualizačním servisem). STÁLE PLATNÉ ZNĚNÍ!
Nové vydání příručky pro náročné profesionální uživatele v právním stavu pro rok 2021 a 2022.
Obsah: systematický úvodní komentář poslední novely + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění daňového řádu
Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: e-book v pdf v právním stavu pro rok 2020 / 2021 / 2022 + e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně, 12x ročně pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám. Všechny součásti servisu v pdf jsou koncipovány v obdobné grafické úpravě jako tištěná publikace ve formátu A4 s možností tisku. Prodává se pouze jako komplet.

80,00 Kč 149,00 Kč