Zákon o dani z přidané hodnoty 2020 s komentářem změn (e-book v pdf)

PRÁVNÍ STAV 1. 7. 2020!

Úplné znění zákona v nejnovějším právním stavu s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém kompletu s webem a aktualizačním servisem)
Nové vydání příručky pro náročné profesionální uživatele v právním stavu od 1. července 2020 (včetně posledních novel se změnami sazeb)
Obsah: systematický úvodní komentář aktuálních novel + podrobný komentář všech změn přímo u novelizovaných pasáží úplného znění zákona o dani z přidané hodnoty
Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně, 12x ročně pravidelný aktualizační servis v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám. Všechny součásti servisu v pdf jsou koncipovány v obdobné grafické úpravě jako tištěná publikace ve formátu A4 s možností tisku.

Vyšlo v červenci 2020.

99,00 Kč
Please select variants first