Zákon o dani z přidané hodnoty 2022 s komentářem změn

NOVINKA!

Úplné znění zákona platné pro rok 2022 s detailními komentáři novel přímo u změněných ustanovení (v praktickém interkaktivním kompletu s e-bookem, webem a aktualizačním servisem)
Nové vydání příručky pro náročné profesionální uživatele v právním stavu k 1. lednu 2022
Obsah: systematický úvodní komentář posledních novel + podrobný komentář všech změn z roku 2021 přímo u novelizovaných pasáží úplného znění zákona
Hlavní vlastnosti: výrazné rozlišení novel a jejich detailní komentáře přímo v textu, kvalitní bílý papír, orientační prvky, uspořádání a přehledná grafická úprava zohledňující potřeby přesné práce s textem, extra široký formát A4+. Publikace s doplňkovým servisem pro nejnáročnější profesionální uživatele. Pro studium, školení, rychlé osvojení změn a použití v denní praxi.
Doplňky a servis: e-book v pdf v právním stavu pro rok 2022 + e-booky v pdf s aktuálními zněními po každé změně, 12x ročně pravidelný aktualizační servis Daňový měsíčník v pdf s nejnovějšími informacemi o vývoji daňové legislativy, bonusové e-booky s podrobně komentovanými novelami, e-booky pro mobilní zobrazovací zařízení (čtečky, smartphony, tablety) ve formátu ePub, servisní webová stránka DanoveZakony365.cz pro uživatele s aktuálními texty a podrobnými informacemi k novelám. Všechny součásti servisu v pdf jsou koncipovány v obdobné grafické úpravě jako tištěná publikace ve formátu A4 s možností tisku. Prodává se jako komplet s e-booky.

169,00 Kč